O nás

MEVET spol. s r.o.

byla založena koncem roku 2002. Společnost působí v oblasti obchodu, distribuce a marketingu veterinárních léčivých přípravků a veterinárních diagnostik v České a Slovenské republice.
Ve své činnosti se opírá o více než 26leté praktické zkušenosti svých odborníků v této oblasti.

MEVET spol. s r.o. v prvé řadě zastupuje ve svěřeném sortimentu od 1. ledna 2017 společnost Boehringer Ingelheim, která koupila předchozí dodavatelskou společnost Merial.

Sortiment veterinárních přípravků společnosti Boehringer Ingelheim zahrnuje vakcíny a veterinární léčiva pro široký sortiment jak společenských, tak hospodářských zvířat. Odborní pracovníci společnosti MEVET se zabývají nejen marketingovou činností, ale poskytují profesionální veřejnosti odborné informace a servis související s používáním distribuovaných přípravků.

Sortiment firmy Boehringer Ingelheim byl, je a bude postupně rozšiřován i o přípravky jiných spolupracujících společností, které jej mohou buď vhodně doplnit nebo jsou žádané z praxe. Společnost MEVET se účastní aktivně většiny veterinárních profesních akcí během roku a je v úzkém kontaktu s veterinárními lékaři prostřednictvím svých zástupců v regionech. Protože se orientujeme v obchodním směru na import a velkodistribuci, spolupracujeme s většinou veterinárních distributorů v regionech jak v České, tak Slovenské republice, kteří zajišťují přímé dodávky veterinárním lékařům.


IMG_1043 transform.jpg

Budeme rádi rovněž za Vaše zkušenosti a připomínky související s používáním našich veterinárních přípravků v praxi.

Naším společným cílem je ochrana zdraví a welfare zvířat, ať už hospodářských nebo společenských a zajištění této ochrany, ať už preventivní nebo léčebné, je i podmínkou spokojenosti majitele či chovatele.Výběrem i nabídkou širokého spektra přípravků se snažíme dosáhnout této spokojenosti v maximální míře.

MVDr. Zdeněk Sýkora,CSc
Jednatel společnosti
Mevet spol. s r.o.